Mega Killer 250 ml Powiększ

80,00 zł

Mega Killer 250 ml

Zwalcza  komary kleszcze,  meszki. Najskuteczniejszy w Polsce profesjonalny środek na komary i kleszcze. Stosuje się go również do zwalczania owadów takich jak: muchy, osy, karaczany, pluskwy, mrówki, pająki, . Zabija natychmiast i długo utrzymuje swoje działanie. Preparat ma postać cieczy o kolorze bursztynowym.

Więcej szczegółów

EC006

Dostępność: produkt dostępny

Zwalcza komary kleszcze, meszki

Wydajność:
wewnątrz pomieszczeń – 1 litr / do 2000 m2
na zewnątrz pomieszczeń - 1 litr / do 20000 m2

ABY UTRWALIĆ ZABIEG NALEZY DODAĆ UTRWALACZA W TAKIEJ SAMEJ ILOŚCI CO PREPARATU 100 ml na 10 L ROZTWORU - cena 25 zł za litr - dostępny w kategorii utrwalacze

NOWOŚĆ !!!! MEGA KILLER
Najskuteczniejszy w Polsce profesjonalny środek na komary i kleszcze. Stosuje się go również do zwalczania owadów takich jak: muchy, osy, karaczany, pluskwy, mrówki, pająki, . Zabija natychmiast i długo utrzymuje swoje działanie. Preparat ma postać cieczy o kolorze bursztynowym.
MEGA KILLER może być stosowany wewnątrz pomieszczeń np. w : szpitalach, szkołach, przedszkolach, żłobkach, hotelach, zakładach użyteczności publicznej, mieszkaniach oraz gospodarstwach domowych i rolnych, zakładach przetwórstwa żywności itp. oraz na zewnątrz pomieszczeń np w : ogrodach, parkach, na trawnikach, zaroślach, ścianach zewnętrznych, fundamentach, zbiornikach na odpady itp.
Total Plus można stosować przy użyciu opryskiwaczy ręcznych lub spalinowych , oraz urządzeń wytwarzających zimną (ULV) lub gorącą mgłę.

  • Pojemność 250ml

Kontakt

Telefon:506-069-885

Zadaj pytanie

kupony
rabatowe

kupony
rabatowe

Newsletter